O firmie

Firma "ROSE-BUD" powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na nowatorskie i profesjonalne wykonywanie usług remontowo - wykończeniowych.

Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak również instytucje oraz firmy, obszar działania w większości obejmuje teren województwa Śląskiego co nie wyklucza pracy na pozostałych rynkach.

Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na wychodzenie naprzeciw potrzebom zleceniodawców i doradztwie na etapie projektu, aby wykonywane modernizacje maksymalnie łączyły funkcjonalność i estetykę. Dewizą naszej firmy jest wykonywanie naszych usług kompleksowo oznacza to iż klient nie musi zatrudniać dodatkowo firm podwykonawczych, przystępując do pracy nad
zleceniem zajmujemy się zarówno przygotowaniem pomieszczeń w których wykonywane będą prace jak i po zakończonym remoncie oddawaniem pomieszczeń gotowych do użytku.

Nadrzędnym celem firmy jest rzetelne wykonywanie powierzonych nam prac oraz co za tym idzie satysfakcja naszym klientów, dlatego każde zlecenie jest dla nas tym najważniejszym i w pełni angażujemy sią w prace nad nim. Stale poszerzające się grono naszych zadowolonych klientów jest najlepszą rekomendacją naszej firmy oraz powodem do stałego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług

Zawsze przeprowadzamy nasze prace z zastosowaniem najlepszych technologi oraz materiałów, w zakładce "galeria prac" znajdą państwo szereg fotografii z przeprowadzanych przez nas realizacji, mamy nadzieję iż pomoże to państwu w podjęciu decyzji o współpracy z naszą firmą czym samym uczynią nam państwo ogromny zaszczyt.


O firmie
Kontakt
Strona główna
Strona główna | Cennik | O firmie | Oferta | Galeria prac | Kontakt